Fót Sportja Fót Café Fotógalériák Fót Café Videók

Hőtérkép

Mindenből egy

2011-09-22 06:55:00

Egy héttel korábbi biztató teljesítménye után ezúttal sajnos ismét az első fordulókban látott fóti gárdával találkozhattak az érdeklődők, az esetleges, tervszerűtlen támadójáték és a szellős, a lestaktikával hadilábon álló védelem pedig - főleg, mivel a soros ellenfél a nívósabbak közül érkezett - csúnya hazai pofont eredményezett. Az eddig tapasztaltak alapján pedig alighanem már most kijelenthető, hogy gyökeres és gyors változás híján kínkeserves szezon előtt áll az FSE…

A tartalékcsapat ellenben kiváló formát fut, ám sokatmondó adalék a belviszonyokról, hogy több játékos nem hajlandó az első számú alakulatban szerepelni, amely így nem feltétlenül képvisel jelentősebb erőt a lila-fehérek két egysége közül... A Fót II. színeiben pályára lépők viszont a hétvégén is bizonyítottak, még ha a gyengécske pátyiak elleni magabiztos siker nem is mérvadó: együttesünk már az első félidőben „agyonnyerte” magát, hogy aztán fordulást követően, a találkozót nem igazán komolyan véve is háromgólnyit megőrizzen előnyéből.

Kisalagon egy nem túl színvonalas, de annál küzdelmesebb összecsapáson egyenlő erők feszültek egymásnak, ahol az első játékrész gólváltását sokáig kiegyenlített játék követte, majd a hajrában a vendégek szorították be hosszú percekig a mieinket, az utolsó minutumban azonban a KSC hibázta el a meccslabdát. A zöld-fehérek az igazságos döntetlennel gyászos sorozatot zártak le: tizenegy sorozatban elszenvedett bajnoki vereséget követően, 2010. november 14. után szereztek ismét pontot.

Megyei II. osztály, 4. forduló:

Fót SE - Iklad 1-5 (0-1)
G.: Tóth Zs. (11-esből)
(Ifi: 2-5, az 1. fordulóból elmaradt ifjúsági mérkőzés hétközi pótlásán: Szada - Fót 0-6)